Social Media


W dzisiejszym świecie obecność w mediach społecznościowych daje Ci niezliczony szereg możliwości.

Facebook

Jeśli interesuje Cię zaistnienie w najpopularniejszym medium społecznościowym na świecie, to powinieneś zadbać o pojawienie się Twojej firmy na Facebooku. Zyskasz w ten sposób szanse na bezpośredni kontakt z klientami, zaangażowanie ich w życie marki, a także zbudowanie z nimi trwałych relacji.

Google Plus

Chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe? A może interesuje Cię udział w merytorycznych rozmowach związanych z reprezentowaną przez Ciebie branżą? Idealnym ku temu miejscem jest Google Plus, które zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością w sieci.

Instagram

Chcesz, żeby Twoi fani mogli na bieżąco publikować informacje na temat Twojej firmy? Chcesz żeby robili zdjęcia Twojego lokalu i w mgnieniu oka udostępniali je ludziom dzielącym ich pasje? Pozwól swojej firmie zaistnieć na Instagramie, którego główną zaletą jest szybki dostęp i prostota użytkowania.

Foursquare

Szukasz sposobu na promocję swojego biznesu? Foursquare to aplikacja społecznościowa, która pozwoli Ci szybko wypromować firmę nie tylko wśród lokalnej społeczności.

Pinterest

Chcesz dotrzeć do kobiet, które interesują się aktualnymi trendami modowymi? Nie może zabraknąć Cię na Pintereście. To kanał społecznościowy, który charakteryzuje się wysoką jakością publikowanych zdjęć oraz sukcesami sprzedażowymi.

Jeżeli pojawienie się w jednym kanale społecznościowym to dla Ciebie za mało, możemy połączyć dowolne media i poprowadzić kampanie w taki sposób, żeby poszczególne profile wzajemnie się uzupełniały.

Bonus Team


Aplikacja Bonus Team wykonana została dla Centrum Handlowego Oder Center. Umożliwiła zrealizowanie prostej zabawy polegającej na zapraszaniu przez Użytkowników Facebooka ich znajomych do fanpage...

Zobacz

Eurobet


Strefa kibica to aplikacja przygotowana z okazji odbywających się w Polsce Mistrzostw Europy w Piłce nożnej – Euro 2012, którą przygotowaliśmy dla firmy Vobis. Umożliwia ona przeprowadzenie...

Zobacz